Kontakt z Bogucin Klub

Klub Osiedlowy Bogucin
ul. Jodłowa 23
62-006 Bogucin
tel: +48 791 075 495
kontakt@bogucinklub.pl

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe!

Telefon : +48 791 075 495

O nas

Bogucin Klub

O nas

Klub Bogucin jest rodzinnym przedsięwzięciem. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2014. Od jesieni tego roku w klubie odbywają się zajęcia fitness, zajęcia z gimnastyki kręgosłupa i sezonowe kursy tańca, a także zajęcia dla dzieci z języka angielskiego oraz baletu i fitnessu. Salę można wynająć na przyjęcia okolicznościowe i rodzinne.

Organizowane w naszej sali przyjęcia pozostają na długo w pamięci. Klub Bogucin to doskonałe miejsce, by urządzić w nim uroczystość z okazji chrztu, komunii świętej, urodzin czy innych rodzinnych wydarzeń. Nasza kameralna sala jest też odpowiednim miejscem do zorganizowania przyjęcia weselnego. Uroku temu miejscu dodaje ogród i tonące w zieleni tarasy. Jeżeli szukasz miejsca, by zorganizować najlepsze przyjęcia okolicznościowe – Poznań jest miejscem w pobliżu którego mieści się urokliwy Klub Bogucin.

W długie, jesienne wieczory i zimowe popołudnia kiedy przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach, pojawia się ochota na ruch i gimnastykę, a także stymulację umysłu. W klubie Bogucin, po sąsiedzku, znajdą Państwo zajęcia Fitness oraz “Zdrowy kręgosłup”, a także kurs języka angielskiego. Będzie można również u nas potańczyć na kursie tańca towarzyskiego lub solo.

Dla dzieci otwieramy w tym roku zajęcia dynamicznego fitnessu, który będzie jednocześnie zdrową, wypełnioną ruchem zabawą przy muzyce.

Kontynuujemy także zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone kreatywnie przez Martę.

przyjęcia okolicznościowe poznań sala do wynajęcia poznań wynajem sal poznań wynajem sali na imprezę poznań wynajem sal swarzędz sala do wynajęcia sala bogucin

Raz w miesiącu będzie można się zapisać na arcyciekawe warsztaty plastyczne (patrz lista tematów w zakładce “zajęcia dla dzieci”).

Lista zajęć może ulec rozszerzeniu w październiku, według Państwa potrzeb i zainteresowań.

Zapraszamy także do wynajmu sali na imprezy rodzinne i okolicznościowe.

Nasi nauczyciele


* ANGIELSKI * GIMNASTYKA * BALET * TANIEC * WARSZTATY AUTORSKIE *
Karina Kowalska – BALET

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej - Lipczyńskiej w Poznaniu. Zawodowa tancerka posiadająca wieloletnie doświadczenie sceniczne. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu. Na przestrzeni kariery artystycznej występowała w Niemczech, Danii,Francji, Włoszech, Finlandii, Austrii. Pani Karina ma doskonały kontakt z dziećmi i wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w prowadzeniu zajęć z dziećmi.
Pani Karina będzie prowadziła w klubie Bogucin zajęcia z baletu z dziećmi w wieku 3- 9 lat.

Asia Jaroszowicz - instruktor form tanecznych oraz fitness w tym Zumby

Pani Asia od kilku lat z powodzeniem prowadzi kursy tańca i fitnessu w kilku klubach fitness, a w tym roku podjęła się także zajęć w Bogucinie.

Zapraszamy na zajęcia!

Marta Lisiewicz - JĘZYK ANGIELSKI I PLASTYKA

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, uzyskała tytuł magistra sztuk plastycznych, absolwentka Kolegium Języków Obcych, specjalność język angielski, laureatka wielu festiwali muzycznych, autorka piosenek kabaretowych. W latach 2003-2007 występowała u boku Zenona Laskowika w Kabarecie Obora. Marta ma także na swoim koncie kilka wystaw malarskich.

Obecnie pracuje w Piątkowskiej Szkole Społecznej w Poznaniu, jako nauczyciel języka angielskiego. Marta ma bogate doświadczenie w pracy z wielojęzycznymi dziećmi jako animator w ciągu kilku sezonów letnich, pracując dla firmy Activ w Hiszpanii. Na obozach letnich Szkoły Językowej Program-Bell prowadziła warsztaty artystyczne i sportowe. Latem 2013 wraz z lektorka anglojęzyczna prowadziła dwa turnusy półkolonii z językiem angielskim dla grup dzieci w wieku 6-9 lat. Marta była współautorką urozmaiconego tematycznego programu półkolonii dostosowanego do wieku dzieci. Obecnie Marta tworzy własny, edukacyjny teatr muzyczny i wystawia musicale dla dzieci w przedszkolach i szkołach.

Strona internetowa: www.martalisiewicz.com

Katarzyna Lisiewicz – JĘZYK ANGIELSKI - NADZÓR METODYCZNY

Absolwentka Filologii Angielskiej UAM z tytułem magistra, doświadczony pedagog i nauczyciel, współzałożycielka i współwłaścicielka Szkoły Jezykow Obcych Program-Bell w Poznaniu,(www.program-bell.edu.pl) autorka wielu programów i nowatorskich technik dotyczących nauki jezyka angielskiego dla dzieci i dorosłych, uczestniczka wielu konferencji dotyczących nauki jezyka angielskiego w Polsce i za granica, pomysłodawczyni i organizatorka Konkursu Poezji Irlandzkiej, który co roku odbywa się w październiku w Państwowej szkole Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza, przy ulicy Solnej w Poznaniu.

Ewa Malecka – WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Absolwentka ASP w Poznaniu, doświadczona artystka, od lat projektuje i wytwarza piękne przedmioty i je sprzedaje w galeriach sztuki. Posiada niezwykła umiejętność pracy z rożnymi materiałami i rożnymi technikami.

Justyna Malinowska - FITNESS

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyła kurs instruktora fitness - nowoczesne formy gimnastyki w roku 2007. W 2013 ukończone studia podyplomowe z zakresu gimnastyki korekcyjnej. Justyna posiada spore doświadczenie zawodowe, pracowała jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor aqua aerobiku, a także jako instruktor fitness . od roku 2013 Justyna współpracuje z Klubem Bogucin i jest naszą ulubioną instruktorką fitness oraz prowadzi zajęcia z gimnastyki kręgosłupa. Od roku 2015/16 pracuje także jako nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu.

Justyna posiada pasję do gimnastyki i fitness, a jej zajęcia są dynamiczne i harmonijne jednocześnie. Sport to hobby Justyny. Poza tym lubi muzykę i gotowanie :)

Klub Osiedlowy Bogucin

ul. Jodłowa 23, 62-006 Bogucin

Masz pytania?

+48 791 075 495

Top