Kontakt z Bogucin Klub

Klub Osiedlowy Bogucin
ul. Jodłowa 23
62-006 Bogucin
tel: +48 791 075 495
kontakt@bogucinklub.pl

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe!

Telefon: +48 791 075 495
Aktualizacja: 02.09.2019

O nas

Bogucin Klub

O nas

Klub Bogucin jest rodzinnym przedsięwzięciem. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2014. Od jesieni tego roku w klubie odbywają się zajęcia fitness, zajęcia z gimnastyki kręgosłupa i sezonowe kursy tańca, a także zajęcia dla dzieci z języka angielskiego oraz baletu i fitnessu. Salę można wynająć na przyjęcia okolicznościowe i rodzinne.

Organizowane w naszej sali przyjęcia pozostają na długo w pamięci. Klub Bogucin to doskonałe miejsce, by urządzić w nim uroczystość z okazji chrztu, komunii świętej, urodzin czy innych rodzinnych wydarzeń. Nasza kameralna sala jest też odpowiednim miejscem do zorganizowania przyjęcia weselnego. Uroku temu miejscu dodaje ogród i tonące w zieleni tarasy. Jeżeli szukasz miejsca, by zorganizować najlepsze przyjęcia okolicznościowe – Poznań jest miejscem w pobliżu którego mieści się urokliwy Klub Bogucin.

W długie, jesienne wieczory i zimowe popołudnia kiedy przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach, pojawia się ochota na ruch i gimnastykę, a także stymulację umysłu. W klubie Bogucin, po sąsiedzku, znajdą Państwo zajęcia Fitness oraz “Zdrowy kręgosłup”, a także kurs języka angielskiego. Będzie można również u nas potańczyć na kursie tańca towarzyskiego lub solo.

przyjęcia okolicznościowe poznań sala do wynajęcia poznań wynajem sal poznań wynajem sali na imprezę poznań wynajem sal swarzędz sala do wynajęcia sala bogucin

Kontynuujemy także zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone kreatywnie przez Martę.

Raz w miesiącu będzie można się zapisać na arcyciekawe warsztaty plastyczne (patrz lista tematów w zakładce “zajęcia dla dzieci”).

Lista zajęć może ulec rozszerzeniu w październiku, według Państwa potrzeb i zainteresowań.

Zapraszamy także do wynajmu sali na imprezy rodzinne i okolicznościowe.

Klub Osiedlowy Bogucin

ul. Jodłowa 23, 62-006 Bogucin

Masz pytania?

+48 791 075 495

Top