Kontakt z Bogucin Klub

Klub Osiedlowy Bogucin
ul. Jodłowa 23
62-006 Bogucin
tel: +48 791 075 495
kontakt@bogucinklub.pl

Sala do wynajęcia na imprezy? Sprawdź naszą ofertę!

Telefon : +48 791 075 495

Wynajem sali

Bogucin Klub

Wynajem sali

Biały domek to oferowana przez Klub Bogucin stylowa sala do wynajęcia. Poznań jako duże miasto ma do zaoferowania wiele atrakcji, ale nic nie przebije uroczystości rodzinnej zorganizowanej w sielankowym otoczeniu. To zaciszne miejsce znajduje się jedynie kilka kilometrów od Poznania. Powinien się o tym przekonać każdy, kto zamierza zorganizować przyjęcie lub uroczystość i potrzebna mu jest sala do wynajęcia. Poznań - imprezy organizowane w tym mieście należą do niezapomnianych. Coraz częściej przyjęcia organizujemy poza domem – to rozwiązanie pozwala nawet gospodarzom przyjęcia poczuć się, jakby byli gośćmi. Warto rozważyć ofertę Klubu Bogucin, który daje możliwość wynajęcia sali wraz z obsługą lub bez niej. O jednym powinni pamiętać ci, których interesuje wynajem sal – Poznań to nie tylko miasto, ale wiele pięknych miejsc w pobliżu. Uroczystość w Białym Domku to propozycja dla wszystkich, których interesuje wynajem sal – Swarzędz to kolejne miasto, które znajduje się nieopodal tego nastrojowego miejsca.

Biały domek to sala z charakterem, która umili gościom każdą zabawę i zostawi miłe wspomnienia. Tutaj zorganizujesz przyjęcie z klasą, imieniny, urodziny, małe wesele, rocznice i inne okolicznościowe. Standard sali podnosi piękne otoczenie: ogródek z tarasami oraz łatwy parking na ulicy. Sala pomieści około 40 osób, posiada aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę i zmywarkę. W kuchni znajdziecie komplety potrzebnej zastawy. Są też krzesła i stoły. Przy sali znajdują się dwie toalety.
Zapraszamy także młode pary na kurs tańca.
Współpracujemy z dwiema firmami cateringowymi.
Oferujemy osobę, która pomoże w obsłudze przyjęć. Sala pomieści ok 40 osób. Przyjęcie można też zorganizować samemu w myśl zasady: Wynajmujesz i sam gotujesz!
Warto podjechać i obejrzeć salę!

To tylko 7 km od centrum Poznania!
7 km z Piątkowa!
5 km z Winograd!

Cena wynajmu sali: 650 zł

Klub Osiedlowy Bogucin

ul. Jodłowa 23, 62-006 Bogucin

Masz pytania?

+48 791 075 495

Top